No i się działo _DNI OSIEDLA WITOSA LOOK VI 2023

W dniu wczorajszym i dzisiejszym obchodziliśmy dni osiedla Witosa. W piątkowe popołudnie dzieci wybawiły się na dmuchańcach a “Sekretne życie zwiarzaków domowych” pojawić się miało na plenerowym ekranie, jednak pogoda postanowiła lekko pokropić nas deszczem.  Organizoatorzy postanowili odwołać seans. 

Sobotnie wydarzenia rozpoczęły występy naszych najmłodszych dzieci z osiedlowych przedszkoli 13, 50, i 85.  
Kolejno występowali artyści z przebojami Disney’a , Quantum z mocną nutą , ABBA M ze znanymi wszystkim przebojami , a na deser Tribute To Maanam  (Youtube) dodało wspaniałej atmosfery. Wszystkie występy  odbywały się na żywo co postawiło przed organizatorami duże wyzwanie, jednak dało sie zauwazyć świetnie prowadzenie festynu przez Ninę Nocoń, oraz punktualnośc wystepujących gwiazd.

Na placu Herberta równocześnie dzieci mogły nauczyć się udzielania Pierwszej Pomocy, uczestniczyć w grach i zabawach i cały dzień poskakać na dmuchańcach zapopznać się z nowymi metodami nauczania w szkole językowej Mastermind, zjeść zakreconego ziemniaka pomalować kolorowo  twarz czy wpleść we włosy kolorowy warkoczyk. 

Na zakończenie udało sie również wyświetlić zaległe piatkowe kino plenerowe. 

To wszystko dzięki inicjatywie LOOK VI realizowanej z inicjatywy wnioskodawcy Krzysztofa Krausa w ramach Budżetu Obywatelskiego, MDK Koszutka, no i dzięki głosom Mieszkańców Osiedla.

 

Zabawa była znakomita.